Нагадаємо, тривалий час у КНП «Шосткинська дитяча лікарня» не було дитячого невролога. На прийом до відповідного фахівця батькам маленьких пацієнтів доводилося везти у Суми чи інші віддалені від Шостки лікарні.
Віднедавна у дитячій лікарні Шостки розпочав прийом пацієнтів дитячий невролог.
– Маємо прекрасні новини. У нашій лікарні вже працює дитячий невролог, і Ви можете звернутися до нього за консультацією, попередньо отримавши направлення у свого сімейного лікаря або записавшись у реєстратурі. Наша команда поповнюється і це прекрасно! – повідомляється на Фейсбук-сторінці
КНП «Шосткинська дитяча лікарня.

Головний лікар Шосткинської дитячої лікарні Олена Гречаниченко розповіла, що на посаді лікаря-невролога працює Надія Кузьменко. Надія Володимирівна і раніше працювала у дитячій лікарні, як педіатр. З січня поточного року вона пройшла спеціалізацію з дитячої неврології, і по завершенню працює на повний робочий день неврологом.
Допомога та консультація невролога уже витребувана, до лікаря поспішили батьки з дітками. Записатися на прийом можна у звичному режимі через електронну чергу за направленням сімейного лікаря, з яким укладена декларація або, у реєстратурі.

У Шосткинській дитячій лікарні вже працює дитячий невролог