Депутат Шосткинської міської ради від “Опозиційної платформи – За життя” Ярослав Корх зазначає, що для покращення умов перебування дітей в лікарні депутатами від даної партії було прийнято рішення про проведення ремонту у маніпуляційному кабінеті, як одному з найважливіших у стаціонарі, також процедурному кабінеті та душевій. У відділенні знаходяться діти з батьками, які також потребують гарних умов.
– Загальна сума – більше 100 тисяч гривень. Ремонт здійснюється не лише завдяки одній людині. Ремонту цих трьох кабінетів сприяв не тільки я, мій колега-депутат Віктор Гузей теж допомагає. Кошти були виділені міським бюджетом на виконання депутатських повноважень, – розповідає Ярослав Корх.
Ремонт проведено капітально – стелі, стіни, завезено нові меблі, зведено нову стіну придбана дороговартісна душева кабіна, яка досі була у неробочому стані.
– Я сам працюю в дитячій лікарні, і буквально виріс у цих стінах, бо тут давно працює моя мати, і я ночував тут з нею, коли вона була на добовому чергуванні як медсестра. Мені дуже дорога ця лікарня. Я пам’ятаю старих лікарів, я пам’ятаю, з яким теплом ставилися, і зараз як тепло ставляться лікарі до наших маленьких пацієнтів. І мені було дуже боляче бачити, як з часом наша дитяча лікарня руйнувалася. Я спілкуюся з мамами, татами, дітьми, я бачу, що необхідно. Поступово, так, не все одразу, але це все виконується і надалі буде виконуватися, – каже Ярослав Корх.
Депутат впевнений:
– Головне – початок. Початок хороший. І якщо ми робимо всі разом для міста загальне, цілісне, потрібне, ми повинні об’єднуватися!

За сприяння депутатів від “Опозиційної платформи – За життя” у Шосткинській дитячій лікарні відремонтовано три кабінети + Відео