Лікар УЗД
Подлєсна Ніна Дмитрівна

З якими скаргами потрібно йти на ультразвукове дослідження? Практично з будь – якими!

УЗД допомагає побачити переважно всі внутрішні органи, а дитина найчастіше не може точно визначити, що і де в неї болить. Зокрема діти майже завжди скаржаться на болі в животі біля пупка, а насамперед це може бути: апендицит, гастрит, жовчно – кам'яна хвороба, навіть захворювання нирок та гінекологічні проблеми, тому потрібно обстежувати весь живіт, а не обмежуватись лише однією областю обстеження.

Якщо Ваше немовля неспокійне, погано спить та їсть, часто зригує – потрібно дивитися не тільки живіт, але й голову, тому що саме неврологічні проблеми у немовлят можуть проявлятися саме такими симптомами.

Якщо немовля погано розводить ніжки і ортопед рекомендує УЗД кульшового суглоба, то обстежувати дитині потрібно також і голову, адже неврологічні розлади можуть проявлятися порушеннями м'язового тонусу, спазмами мускулатури і симулювати ортопедичну патологію.

Однією з частих причин направлення на УЗД є немотивовані підйоми температури тіла у дитини, основну підозру викликають нирки – чи не має у дитини вродженої аномалії або запалення.

На всі ці питання та багато інших, Ви можете знайти відповіді в кабінеті УЗД у спеціаліста з дитячої ультразвукової діагностики КНП «Шосткинська дитяча лікарня», який в повному обсязі зможе провести Вам обстеження та надати вичерпну інформацію.