Традиційно в період з 25 листопада по 10 грудня в Шосткинській міській територіальній громаді проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».
У світі постійно відбуваються війни, напади, дискримінація, приниження. Але, коли насильство чиниться поруч з нами, ми можемо й повинні зупинити його. Саме тому, щороку КНП «Шосткинська дитяча лікарня» Шосткинської міської ради долучається до проведення вищезазначеної акції.

Серед пацієнтів та їх батьків медичні працівники проводять інформаційно-просвітницькі бесіди і лекції: «Пропаганда здорового способу життя», «Профілактика насильства в сім'ї, жорстокого поводження з дітьми». На стендах розміщено інформацію, куди можуть звернутись за допомогою потерпіли від торгівлі людьми чи насильницьких дій.
Спеціалістами «Клініки, дружньої до молоді» проводяться тренінги та бесіди серед учнівської та студентської молоді міста: «Жити поруч» (ВІЛ/СНІД), «Коло безпеки», «Розірви коло насильства!» (сексуальне насильство, сексуальна експлуатація), «Станція призначення – життя» (торгівля людьми). Розміщено дописи та відеороліки щодо проблеми насильства в групі «Клініка, дружня до молоді» м. Шостка соціальної мережі «Фейсбук» в інтернеті.

Прояви насильства порушують права людини, принципи її вільного та справедливого існування. Насильству немає виправдання! Якщо Ви стали жертвою або свідком насилля - не мовчить! Зверніться до «Спеціалізованої служби первинного соціально-психологічно консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі» м.Шостка вул. В’ячеслава Чорновола, 4а т. (066) 894 24 30, (068) 784 63 49

Зупинемо домашне насильство